Licznik odwiedzin

8482

A A A

Aktualności : Wojewódzkie przełaje

14 kwietnia w Żerkowie odbył się Wojewódzki Finał w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Prawo udziału w finale wojewódzkim wywalczyli sobie zawodnicy, którzy zajęli miejsca 1-4 w zawodach powiatowyc

Zawodnicy startowali w kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców. Reprezentacja powiatu chodzieskiego w bardzo licznej grupie startowała w tych zawodach. Warto dodać, że w tych zawodach startują wszystkie szkoły z całej Wielkopolski. Oto miejsca jakie zajęli nasi reprezentanci w poszczególnych kategoriach: Szkoły Podstawowe-klasy czwarte i piąte, dziewczęta, 33 miejsce Agata Rolińska z Margonina, 67 miejsce Maja Mielisz z Lipiej Góry, chłopcy, 50 miejsce Kamil Szewczyk ze Stróżewa i 86 miejsce Tomasz Mścisz z Budzynia. W klasach szóstych 19 miejsce Żaneta Kędziora z Lipiej Góry, 70 miejsce Angelika Ślesicka z SP 1 Chodzież, 87 miejsce Agnieszka Czarnota z Lipiej Góry, 20 miejsce Grzegorz Mataczyński z Budzynia, 78 miejsce Karol Tomczak z Budzynia, 95 miejsce Krzysztof Podgórny z Budzynia. W szkołach gimnazjalnych klasy pierwsze i drugie 51 miejsce Joanna Tabaka z margonina, 58 Magdalena Łukaszewska a klasach trzecich 87 miejsce Anna Jura z Budzynia, 63 miejsce Łukasz Przywarczak z Budzynia i 81 miejsce Oskar Reinke z Margonina. Zarząd Powiatowego Stowarzyszenia Towarzystwa Sportowego bardzo dziękuje staroście chodzieskiemu Mirosławowi Juraszkowi za całkowite pokrycie kosztów wyjazdu na zawody wojewódzkie do Żerkowa.