bip

Zapisz się do newslettera

Zapisz się › ›


Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków
Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków


Rodzina 500+
Rodzina 500+


Artysta Kazimierz Słodowy
Artysta Kazimierz Słodowy

Korona Stróżewo
Korona Stróżewo


Licznik odwiedzin

2264
A A A

Aktualności : GMINA CHODZIEŻ Złoty jubileusz – 50 lat wspólnego pożycia

W sobotę 20 listopada w murach Urzędu Stanu Cywilnego w Chodzieży odbyła się miła uroczystość. Wójt Kamila Szejner uhonorowała Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie cztery pary z terenu gminy wiejskiej Chodzież.

W sumie medalami odznaczono 13 par z Chodzieży i Gminy Wiejskiej. Dodajmy, że byli to jubilaci sprzed dwóch lat bowiem ze względu na panującą pandemię ubiegłoroczna uroczystość z tej okazji została odwołana. W tym roku jednak przy przestrzeganiu warunków sanitarnych zdecydowano się na jej zorganizowanie. Przybyłych na uroczystość w imieniu burmistrza Chodzieży Jacka Gursza oraz wójt Gminy Chodzież Kamili Szejner przywitała kierownik chodzieskiego USC Grażyna Drewniak-Dutkiewicz. Jak podkreślali włodarze, pół wieku wspólnego pożycia to już wystarczająco wielka okazja i honor, by gościć dostojnych jubilatów w progach USC. - Przez ten czas byliście świadkami historycznych wydarzeń i wiele zdziałaliście na rzecz tego miasta. Niech te wręczane przez nas medale będą swego rodzaju nagrodą. Za wszystko Wam gratulujemy i dziękujemy…

      Po odnowieniu przysięgi małżeńskiej, przyszedł czas na odznaczenie zaproszonych jubilatów Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, którego to aktu dokonali burmistrz Jacek Gursz oraz wójt Kamila Szejner. Ponadto wszystkie panie obdarowane zostały przez pracownice urzędu czerwoną różą, a odznaczone pary pozowały do wspólnych zdjęć. Z terenu Gminy Chodzież medale otrzymali Państwo: Tadeusz Jerzy Grzesiak i Krystyna Grzesiak, Józef Maliszewski i Anna Maliszewska, Stanisław Szarwark i Irena Szarwark oraz Albin Wiśniewski i Genowefa Wiśniewska.

      Podczas tegorocznej uroczystości ze względu na zagrożenie koronawirusem zrezygnowano ze spotkania przy kawie i ciastkach podczas, którego zwykle wspominano nie tylko wspólne chwile, ale także ważne wydarzenia z historii miasta i gminy. Oficjalne spotkanie zakończył symboliczny łyk szampana.
Dodaj swój komentarz
Nazwisko i imię:
* Email:
Treść:

ankieta


ANKIETA
ANKIETA


Gazeta Gminna
Gazeta Gminna


Platforma Komunikacyjna z UG
Platforma Komunikacyjna z UG


Ważne dokumenty
Ważne dokumenty
Budżet
Uchwały
Budżet

Mapa Gminy
Mapa Gminy
Instrukcja

Wielkopolska Jakość
Wielkopolska Jakość

OSP Stróżewo
OSP Stróżewo

Dolina Noteci
Dolina Noteci

Informator turystyczny
Informator turystyczny

Psy do adopcji
Psy do adopcji
2014 © Urząd Gminy w Chodzieży
sekretariat@gminachodziez.pl
CSS 2.1 XHTML 1.0