Licznik odwiedzin

146

A A A

Aktualności : KOMUNIKAT GALPN – KOLEJKA V rundy jesiennej

Piąta kolejka rundy rewanżowej rozgrywek w Gminnej Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej przyniosła zwycięstwa faworytom poszczególnych spotkań. W pierwszym meczu Zacharzyn II pewnie pokonał Nietuszkowo 4:1. W drugim spotkaniu które było „meczem na szczycie” Sparta Zacharzyn pokonała Konstantynowo 4:0. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 1:0.

Konstantynowo które ambitnie dążyło do odwrócenia losów meczu naraziło się na zabójcze kontry gospodarzy. Mecz życia rozegrał zawodnik „wypożyczony” do Zacharzyna z Konstantynowa – Wiesław Kasprzyk który dzielił i rządził w środku pola. Dzięki tej wygranej tylko kataklizm może odebrać wygranie ligi gospodarzom. Trzecie spotkanie było bardzo zacięte i mimo prowadzenia Stróżewic 1:0 do przerwy, krótka ławka zwycięzców rozgrywek na trawie spowodowała opadnięcie sił młodych zawodników ze Stróżewic. Mecz skończył się wynikiem 3:2 dla Podanina. W ostatnim meczu grający na luzie zawodnicy z Rataj przegrali 2:9 ze Strzelcami. Zapraszamy na rozgrywki V kolejki rundy jesiennej dnia 13.10.2010r.od godz. 18.00.

Zgodnie z ustaleniami ostatnia (siódma) kolejka GALPN odbędzie się dnia 16.10.2010r. - rozpoczęcie o godzinie 14.00 wg harmonogramu z dnia 20.10.2010r. Zakończenie rozgrywek i wręczenie nagród dla poszczególnych drużyn odbędzie się o godzinie 17.00 na Orliku w Zacharzynie.
Nagrody wręczy Wójt Gminy Chodzież – Zbigniew Salwa.