334

A A A

Aktualności : Puchar Wójta Gminy Chodzież na boiskach trawiastych - III kolejka

Dnia 16.07.11r. na boisku trawiastym w Stróżewie rozegrano spotkania trzeciej kolejki w ramach gminnych rozgrywek piłkarskich na boiskach trawiastych.
Pierwsze spotkanie pomiędzy drużynami Zacharzyna i Stróżewic zakończyło się wynikiem 3:1. Drużyna z Zacharzyna miała od 8 min przewagę w postaci jednego zawodnika gdyż zawodnik z nr 15 ze Stróżewic otrzymał czerwona kartkę za krytykowanie decyzji sędziego i groźby pod jego adresem. Zawodnik ten zostaje wykluczony z meczu finałowego, a kolejne tego typu zachowanie spowoduje długotrwałe wykluczenie z wszelkich rozgrywek organizowanych przez Gminę Chodzież.

Zespół Zacharzyna występujący w eksperymentalnym składzie posiadał minimalną przewagę ale dopiero w drugiej połowie osłabieni brakiem jednego zawodnika gracze ze Stróżewic ustąpili pola przeciwnikom.

Drugie spotkanie tego dnia pomiędzy Strzelcami a Podaninem miało dwie połowy. W pierwszej znakomita gra gości i niepewne interwencje bramkarza gospodarzy przyniosły grad goli. Wynik 8:2 odzwierciedla przewagę zawodników Strzelec. W drugiej połowie gracze Podanina niesieni dopingiem gospodarzy i usunięciem gracza ze Strzelec za dwie żółte kartki zremisowali 1:1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9:3 dla Strzelec któremu to zespołowi minimalnie nie udało się wejść do finału rozgrywek

Tabela po rozgrywkach rundy zasadniczej:
Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Zacharzyna z 9 pkt i bilansem bramkowym 9:2.
Drugie miejsce zajmują Stróżewice z 4 pkt i bilansem bramkowym 10:4.
Trzecie miejsce zajmują Strzelce z 4 pkt i bilansem bramkowym 11:7.
Czwarte miejsce zajmuje Podanin z 0 pkt i bilansem bramkowym 3:20.

Na FINAŁ turnieju zapraszamy 23.07.2011r. o godzinie 17.00 do Stróżewa gdzie Zacharzyn zagra z Stróżewicami. Nagrody: I miejsce = 400 zł; II miejsce = 300 zł; III miejsce = 200 zł; IV miejsce = 100 zł. Zakup nagród zostanie dokonany przez Gminę Chodzież – kapitanowie drużyn mają czas do 31.08.2011r. na pisemne zgłoszenie potrzeb do p. Sebastiana Nowak. Po tym terminie zostaną zakupione nagrody przez w/w pracownika UG Chodziez.