Licznik odwiedzin

170

A A A

Aktualności : Rozgrywki piłkarskie o Puchar Wójta Gminy Chodzież 2012

Dnia 12.08.12r. na boisku trawiastym w Zacharzynie rozegrano pierwsze spotkanie w ramach gminnych rozgrywek piłkarskich na boiskach trawiastych. Mecz pomiędzy Strzelcami a Podaninem zakończył się wynikiem 2:3. Przez pierwsze 30 minut spotkania kilka znakomitych sytuacji nie zakończyło się golem dla Strzelec. Strzały zawodników ze Strzelec lądowały na poprzeczkach, słupkach lub wyłapywał je bramkarz Podanina.

Chwila nieuwagi defensywy Strzelec przyniosła dwie bramki dla Podanina. W drugiej połowie mimo że mecz wyrównał się to szczęście dopisało Podaninowi który wygrał spotkanie dzięki bramce zdobytej strzałem za pola karnego odbitej od obrońcy Strzelec.

Dnia 19.08.12r. na boisku trawiastym w Zacharzynie rozegrano drugie spotkanie w ramach gminnych rozgrywek piłkarskich na boiskach trawiastych. Mecz pomiędzy Zacharzynem a Podaninem zakończył się wynikiem 3:0. Obie drużyny wystąpiły osłabione z powodu wakacji i spowodowanej nimi absencji czołowych zawodników. Pierwsza połowa rozstrzygnęła losy spotkania. Indywidualne błędy w obronie przyniosły korzystny wynik dla gospodarzy. W drugiej połowie mecz wyrównał się i mimo że obie drużyny miały kilka sytuacji bramkowych to więcej bramek nie było dane nam zobaczyć.

Na ostatni mecz turnieju zapraszamy 24.08.2012r. o godzinie 18.00 do Zacharzyna gdzie Zacharzyn zagra z Strzelcami. W przypadku wysokiej wygranej Strzelec drużyna ta ma szanse na zajęcie pierwszego miejsca w turnieju.

WRĘCZENIE PUCHARÓW I DYPLOMÓW NASTĄPI NA DOŻYNKACH W STRÓŻEWIE DNIA 25.08.12r.