231

Aktualności

Aktualności : GALPN – KOLEJKA VI rundy wiosennej
GALPN – KOLEJKA VI rundy wiosennej KOMUNIKAT – TURNIEJ NA BOISKACH TRAWIASTYCH
Dnia 14.05.2011r. rozegrano spotkania szóstej kolejki Gminnej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na Orliku w Zacharzynie. Zespół Zacharzyna wygrał 8:2 z Ratajami B. „Tradycją” stają się dwie odmienne połowy w wykonaniu gości. W pierwszej połowie zawodnicy Rataj grali doskonale ale w drugiej połowie doświadczonym zawodnikom z Rataj zabrakło pary w gwizdku i dlatego tak wysoko przegrali z gospodarzami.

Aktualności : GALPN – KOLEJKA V rundy wiosennej
GALPN – KOLEJKA V rundy wiosennej
Dnia 07.05.2011r. rozegrano spotkania piątej kolejki Gminnej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na Orliku w Zacharzynie. Zespół KKS Rataje wygrał 7:1 z Ratajami B. W pierwszej połowie bratobójczego pojedynku drużyna Rataj B dotrzymywała pola ekipie z KKS Rataje i prowadziła 1:0 ale w drugiej połowie doświadczonym zawodnikom z Rataj zabrakło pary w gwizdku a brak zmienników spowodował, że liczniejsza drużyna KKS Rataje „zabiegała” przeciwników.

Aktualności : GALPN – KOLEJKA IV rundy wiosennej
GALPN – KOLEJKA IV rundy wiosennej
Dnia 30.04.2011r. rozegrano jedno spotkanie czwartej kolejki Gminnej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na Orliku w Zacharzynie. Zespół Podanina wygrał 7:3 z Ratajami B. W pierwszej połowie drużyna Rataj dotrzymywała pola ekipie z Podanina ale w drugiej połowie doświadczonym zawodnikom z Rataj zabrakło pary w gwizdku a brak zmienników spowodował, że młodsi wiekowo zawodnicy z Podanina „zabiegali” przeciwników.

Aktualności : EUROPOL MEBLE Polska liczy na pomoc
EUROPOL MEBLE Polska liczy na pomoc
Po dyskusji radnych z przedstawicielami Europolu Meble Polska, można zakładać że uda się spełnić warunki, umożliwiające rozpoczęcie budowy nowego zakładu w Podaninie

Aktualności : GALPN – KOLEJKA III rundy wiosennej
GALPN – KOLEJKA III rundy wiosennej
W związku z wycofaniem się z rozgrywek drużyny WIKTORIA STRZELCEwyniki tej drużyny zostają anulowane.
W związku z trzema walkowerami drużyny PRZYJACIELE zespół ten zostaje wycofany z rozgrywek a wyniki zostają anulowane. Drużyna Przyjaciele została zdyskwalifikowana zgodnie z pkt VI. ppkt 2 regulaminu rozgrywek.
W związku z zgłoszeniem drużyny NIETUSZKOWO zostaje podany nowy harmonogram i tabela rozgrywek.
Dnia 16.04.2011r. rozegrano jedno spotkanie trzeciej kolejki Gminnej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na Orliku w Zacharzynie. Zespół Zacharzyna wygrał 8:3 z Podaninem. Mecz był ciekawym widowiskiem o czym świadczy ilość strzelonych bramek.
Spotkanie między KKS RATAJE a KKS STRZELCE przełożono na 28.05.11r. o godz. 15.45

Aktualności : Życzenia Świąteczne
Życzenia Świąteczne
Niech te Święta Wielkanocne będą pełne nadziei i wiary,
Niech Chrystus Zmartwychwstały przyniesie
wiosenne kwiaty radości, miłości, spokoju i szczęścia.

GALPN – KOLEJKA II rundy wiosennej
W związku z wycofaniem się z rozgrywek drużyny WIKTORIA STRZELCE mecz pomiędzy tą drużyną a RATAJAMI B nie odbędzie się dnia 16.04.11r. o godz. 15.45. W związku z pismem drużyny KKS STRZELCE mecz tej drużyny z KKS RATAJE z dnia 16.04.11r. o godz. 17.15 zostaje przełożony na termin późniejszy. Proszę o kontakt kapitana drużyny KKS RATAJE gdyż podany telefon komórkowy nie odpowiada. W związku z brakiem kontaktu z kapitanem drużyny PRZYJACIELE zespół ten prawdopodobnie zostanie wycofany z rozgrywek.

Aktualności : III sesja Rady Gminy Chodzież
III sesja Rady Gminy Chodzież
Już po raz trzeci gminni radni spotkali się podczas sesji Rady. Tym razem dyskutowano nad zmianami wieloletniej prognozy finansowej gminy. Sesje rozpoczęto od powołania doraźnej komisji statutowej. W skład tej komisji weszli: Błażej Frymus (przewodniczący), Maria Jahnz, Krzysztof Sobala, Józef Dymek i Roman Trzebny. Na wniosek wójta Zbigniewa Salwy do porządku obrad wprowadzono punkt dotyczący uchylenia uchwały w sprawie porozumienia międzygminnego z gminą Miejską Chodzież w zakresie transportu zbiorowego.

Aktualności : Puchar Tymbarku
Puchar Tymbarku
Rekordowa liczba prawie 85 000 dzieci zagra w tegorocznej XI edycji Turnieju Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”, czyli Mistrzostwach Polski dziewcząt i chłopców w kategorii U-10. W porównaniu z ubiegłoroczną edycją, w rozgrywkach weźmie udział ponad dwukrotnie większa liczba piłkarzy i piłkarek. Wynik ten sprawia, że rozgrywki o Puchar Tymbarku to największa w Polsce impreza sportowa dla dziesięciolatków i młodszych dzieci. Nagrodą główną za zwycięstwo w Turnieju jest wyjazd na stadion klubu Ajax Amsterdam.

Aktualności : GALPN – KOLEJKA I rundy wiosennej już za nami
GALPN – KOLEJKA I rundy wiosennej już za nami
Dnia 02.04.2011r. rozegrano spotkania pierwszej kolejki Gminnej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej na Orliku w Zacharzynie. Mecz KKS Strzelce z drużyną Podanina zakończył się okazałym wynikiem 7:4 na korzyść Strzelec. Obie drużyny postawiły na ofensywny styl gry jednak lepiej ustawione celowniki mieli zawodnicy ze Strzelec. Drugi mecz to spotkanie Zacharzyna z KKS Rataje który to mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 4:1. Było to najbardziej „nerwowe” spotkanie jednak zdecydowana postawa sędziego „ostudziła” gorące głowy zawodników.

«« Pierwsza  « Poprzednia  |  Następna »  Ostatnia »»